Objevujte s námi svět digitálního marketingu.

Digipanda vyráží do světa

Po dlouhých měsících příprav a odříkání je to konečně tu. Do světa jsme vypustili Digipandu, naši novou „marketingovou agenturu“. Naschvál píši uvozovky, protože rozhodně nechceme patřit mezi typické „agošky“. Ale k tomu jindy.

Nevěřili byste, jak moc jsem se na tuto chvíli těšil. Na chvíli, kdy budu moci s hrdostí říct: “Tak to je ono. Tohle je ten můj projekt.” V hlavě jsem si ten moment představoval nesčetněkrát, ale teď tu stejně sedím a najednou nevím, co říct.

Děkuji za obrovskou mentální podporu, které se nám dostalo. Děkuji svému týmu za tvrdou práci a našim prvním klientům za projevenou důvěru.

Důvěru, kterou v nás vložili v době, kdy jsme ještě neměli ani vlastní web. Kvůli nim to taky děláme. Byli jsme tak vytíženi prací pro klienty, že na vlastní web a marketing zkrátka nezbýval čas. Platí zde staré a velmi trefné přísloví, “Kovářova kobyla chodí bosa”.

Chci ale poděkovat také kamarádům a vůbec všem lidem v mém okolí. Obdrželi jsme od vás tolik pozitivní energie, že je to těžce popsatelné. Těžce se mi pro to hledají slova.

Cítím se vážně šťastný, když vidím, jak náš vznikající brand působí. Předčilo to všechna moje očekávání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpět nahoru